Działamy od 2007 roku

Niezwykła dbałość o szczegóły, począwszy od Kapci!

Coś co nas wyróżnia na tle konkurencji, to prace prowadzone wewnątrz pomieszczeń poprzedzamy zmianą obuwia na pantofle i zabezpieczamy podłogi przed przypadkowym uszkodzeniem. Korzystamy tylko z wysokiej jakości materiałów montażowych i profesjonalnych narzędzi.  Naszych fachowców cechuje terminowość, czystość w miejscu pracy i wysoka kultura osobista.

Początki firmy

1994 rok

Początki naszej działalności. Specjalizowaliśmy się wówczas w wykonywaniu instalacji elektrycznych i antenowych.

2002 rok

Wraz z chęcią rozwoju, instalujemy pierwsze klimatyzatory u naszych klientów.

2007 rok

Powstaje już oficjalnie ELEKTROKLIMA. Głównym profilem działalności staje się klimatyzacja. Firma rodzinna, stawiająca przede wszystkim na jakość świadczonych usług. Poprzez liczne szkolenia instalatorskie uzyskaliśmy niezbędną wiedzę i uprawnienia do instalowania klimatyzatorów  wiodących marek. Posiadamy ponadto uprawnienia SEP i F-GAZ z Urzędu Dozoru Technicznego.

Dzisiaj!

śmiało możemy pochwalić się wypracowaniem przez lata  świetnej renomy na lokalnym rynku. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, głownie miasto  Łańcut i jego okolice.  Jako zgrany zespół zapewniamy fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu, czysty i bezinwazyjny  montaż systemów klimatyzacji jak również późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Skontaktuj się z Nami

Media Społecznościowe


Scroll to Top